top of page

Metody prodlužování vlasů

K prodlužování a zahušťování vlasů používáme jen ty nejkvalitnější evropské copy

od ověřených dodavatelů. Prameny vybíráme pro každou klientku individuálně, v nabídce máme rovné, vlnité, kudrnaté i afro vlasy. Copy dále rozlišujeme na základě jejich vlastností a struktury - vybrat si můžete z řad Standard a Premium či zvolit panenské vlasy s nejdelší výdrží. Typ pramenů, jejich délku a barvu společně se samotnou metodou nasazení určuje kadeřník v rámci konzultace. Metodu vždy vybírá tak, aby byla co nejefektivnější a zároveň co nejšetrnější k vlasům klientky.

V salonu se zaměřujeme primárně na prodlužování ultrazvukem. Prameny v některých případech nasazujeme také klasickou, ovšem již méně šetrnou metodou "keratinu za tepla" v souladu s požadavky klientky. Dále nabízíme  prodloužení za pomoci pohodlných nanopásek.

Daniel Black prodlužování vlasů praha zahuštění nejšetrnější metoda za studena

Ultrazvuková metoda

Ultrazvuk neboli „keratin za studena“ je nejšetrnější

z pramínkových metod. Pracuje se zde se speciálním přístrojem, který využívá ultrasonickou vlnu k povolení keratinového spoje a následnému připevnění pramenu k vlasům. Prameny se s každou obnovou zkrátí zhruba o jeden až dva centimetry, spoje je ovšem třeba posouvat pouze jednou za tři měsíce. Metoda je vhodná pro všechny typy vlasů.

Více informací o technice a domácí péči

o prodloužené vlasy se dočtete zde.

Nanopásky

Nanopásky jsou nejšetrnější a zároveň nejrychlejší technikou nasazování vlasů, metoda navíc nevyžaduje žádné použití tepla. Prameny jsou pohodlné na hlavě, netlačí a vytváří celistvý dojem v délkách, dají se navíc jednoduše nasadit tak, aby nebyly vidět v culíku.

Pásky je třeba obnovovat každé dva měsíce, přičemž pramínky se při posunu nezkracují.

Podrobnější informace o šetrném prodlužování vlasů a o péči o nasazené prameny naleznete zde.

bottom of page