top of page

Zázračná péče pro barvené vlasy: Jak funguje obnovující kúra K18 a pro koho je nutností?


daniel black praha vinohrady K18

K18 ošetření daniel black praha vinohrady balayage melír zesvětlování šetrné blond olaplex

Obnovující a ochranná kúra K18 je nutným základem pro každou blondýnku a ženu s barvenými vlasy. Jedná se o revoluční péči postavenou na molekulární výstavbě poškozeného vlasu, molekula K18Peptide™ spojuje přerušené keratinové řetězce vlasových vláken, obnovuje pevné disulfidové vazby a vlas vystavuje zevnitř. Vlasy po aplikaci získávají zdravý vzhled, jsou hebké, hladké, elastické a hlavně pevné.


Okamžitě viditelného výsledku lze dosáhnout po jediném ošetření kadeřníkem, vlasům se po pouhých čtyřech minutách vrátí 94% jejich původní pružnosti a 91% původní síly. Péči v salonu používáme mimo jiné jako efektivní ochranu před zesvětlením, jež vlasy bez aplikace správného produktu dokáže výrazně poškodit.


,,Viditelný výsledek již za 4 minuty''


K18 daniel black praha vinohrady K18pro K18praha blond balayage

Molekula byla patentována po desetiletí výzkumů a testování její efektivity, na trh ji poprvé uvedla americká značka K18 Biomimetic Hairscience na konci roku 2020. K18Peptide™ do vlasového vlákna přenáší aminokyseliny a dodává mu tak původní mladistvý vzhled, produkt je možné aplikovat na všechny typy vlasů, je šetrný k barvě a má stoprocentně veganské složení.


Na pečující kúru sestávající z obnovující masky a vlasové mlhy K18 se můžete objednat v rámci jakékoli jiné barvící služby i samostatně. K objednání využijte náš rezervační formulář.Související produkty na e-shopu

bottom of page