top of page

“S důrazem na šetrnost”: Magazín Estate & Business představil salon DB svým čtenářům

“Daniel se řadí mezi naprosté špičky v oboru. Svou praxi postavil zejména na šetrnosti k vlasům a zakládá si na striktně individuálním přístupu. V Česku navíc jako jeden z mála prodlužuje takzvanou ‘technikou za studena’ – tedy ultrazvukem.”


Daniel Black Praha salon prodlužování vlasů praha šetrně ultrazvukem za studena vinohrady tranzice

Článek na webu prestižního magazínu Estate & Business (E&B) vyšel 11. června 2023, tedy pouhé čtyři měsíce po otevření salonu. Kromě online verze se náš butik objevil i v tištěné verzi letošního třetího vydání. V rámci zveřejnění textu se na nás obrátila sama publisherka, skrze níž jsme dostali příležitost čtenářům představit revoluční ultrazvukovou metodu, na kterou se kadeřník Black specializuje.


Daniel Black Tereza Kateřina Sovová křest Estate Business Praha Vinohrady Korunní prodlužování vlasů

“Tato technika je naprosto jedinečná, na rozdíl od standardně užívaných metod nepodrobuje vlas vysokým teplotám, vlasy neláme a dochází zde k minimální zátěži. Keratinový spoj ohřívá ultrasonické vlnění, díky němuž se pak pramínek připevní k vlasům klientky,’ vysvětluje Daniel. Ultrazvuk je technika vhodná i pro klientky s velmi jemnými vlasy, protože se jednotlivé vlasy ve spoji necuchají a nepřekrucují jako u metody klasického keratinu.”


“Časopis stojí na předních odbornících.”

V souvislosti s publikovaným textem jsme se 20. června zúčastnili pravidelného křtu nově vydaného čísla. Událost proběhla ve vinohradském studiu Valen&Masar za přítomnosti dalších odborníků z mnoha různých odvětví. Magazín se soustředí na development, architekturu, ekonomiku a design a je postavený na přímém zapojení odborníků z řad významných institucí.

Daniel Black Estate Business Praha Vinohrady prodlužování vlasů článek reference recenze zahuštění vlasů ultrazvukem za studena

“Salon je koncipován ve stylu soukromého butiku. V prostorách se klientky střídají po jedné, během služby je tak každá s kadeřníkem sama a má zajištěno stoprocentní soukromí. V salonu nechybí ani odpočinková zóna s barem a pohovkou, kde se mohou klientky najíst, vyřídit si korespondenci nebo relaxovat při působení barvy.”


Celý článek obohacený o další citace a důležité informace si můžete přečíst zde: https://estateandbusiness.cz/s-durazem-na-setrnost/

bottom of page