top of page

Hydratační péče All Soft: Hebkost a lesk nemusí být na úkor objemu!


daniel black salon

Vyživující hydratační řada All Soft značky Redken je určena primárně pro vlnité, hrubé a nebarvené vlasy. Navrací hydrataci a lesk křehkým, suchým vlasům, které jsou díky vysokému poměru vody obsažené v produktech hebké a poddajné již po několika použitích.

daniel black salon praha redken výsledek po použití produktů řady all soft vlasy

Produkty z řady jsou vhodné jako doplněk k dlouhodobé péči zejména v zimních měsících, kdy vlasy přichází o hydrataci nejvíce. Kvůli svým zatěžujícím vlastnostem ovšem není tato kosmetika vhodná pro velmi jemné nebo výrazně poškozené vlasy, stejně jako v případě ostatních řad značky je proto i zde třeba postupovat dle doporučení odborníka.


Mezi nejdůležitější složky produktů patří komplex proteinů RCT (Root - kořínek, Core - střed, Tip - koneček), který pečuje o všechny zóny vlasového vlákna a zajišťuje tak cílenou péči od kořínků až po konečky. Řada dále obsahuje oblíbený arganový olej, jenž vlasům navrací zdravý vzhled a lesk, obnovuje vlasové kořínky a udržuje vlasovou pokožku v dobré kondici.

daniel black salon vinohrady redken all soft kondicionér jemné vlasy bez objemu hrubé vlasy krepaté vlasy vlnité

Na e-shopu si můžete objednat šampon, kondicionér, masku a olej. Maska dokáže kvůli vysokému poměru vody vlasy zatížit, tedy navodit jakýsi “zplihlý” vzhled, je tedy důležité produkt nechat působit jen několik minut. Po pěti minutách od nanesení nedochází k žádnému zatížení, po deseti minutách jsou vlasy již lehce zatížené a po více než dvaceti minutách je (mnohdy nežádoucí) efekt velmi výrazný.


Produkty jsou skvělým doplňkem profesionální péče a dají se kombinovat s jakoukoli jinou řadou značky Redken.bottom of page